Linia telefonică este deschisă de luni până vineri, de la 10:00 la 19:00
Mulțumesc pentru înțelegere!

Instalator (incalzire)

Germania, Lindau
Plata: 12€/ora

Program / perioada de lucru: 8-9 ore/zi
Locuinta: plata se face de catre client. Dacă șantierele sunt departe, clientul plătește cazarea.
Salopetă: pentru prima dată, ai-o pe a ta
Punerea la muncă: livrare gratuită (au licență categoria B)

Cine: bărbați, sub 45 de ani
Experienta: de la 3 ani
Cunoștințe lingvistice: engleza este obligatorie (dacă echipa 1 trebuie să cunoască limba engleză la nivel conversațional)
Responsabilitati: indeplinirea sarcinilor contractuale convenite.
• Instalarea băilor în clădiri noi și renovare conform planului
• Procesarea și aprobarea completă a conversiilor mici
• Efectuarea lucrărilor de service și reparații
• Pregatirea pentru munca (sarcini, comenzi de materiale)
• Verificați la sfârșitul lucrului (depozitarea în siguranță a sculelor)
• Respectarea reglementărilor de siguranță și responsabilitatea pentru asigurarea calității
• Raportare, realizarea jurnalelor de constructie, punerea in functiune
• Transferul către client sau reprezentantul acestuia
Contactaţi-ne
Lăsați o cerere și obțineți o consultație gratuită