Linia telefonică este deschisă de luni până vineri, de la 10:00 la 19:00
Mulțumesc pentru înțelegere!

Pozarea cablurilor de internet

Germania Ohringen
Plata: 13 € pe oră, dar este important să finalizați cantitatea de muncă

Program/perioada de lucru: aproximativ 220 ore pe lună de luni-sâmb.
Locuință: oferim contra cost 350 € pe lună
Salopeta: ai haine de lucru, cizme cu varf metalic si pantaloni deodata
Trecerea la muncă: oferim o mașină și unelte

Pentru cine: bărbați, 25-45 de ani
Experienta: numai cu experienta si numai cu drepturile categoriei B
Cunoștințe lingvistice: suficient de rusă
Responsabilitati: Zidari, constructori de drumuri, instalatori, excavatoare, electricieni, constructori, muncitori cu experienta in lucrari de gradina cu conceptele tehnologiei Elstein
Montare trasee cabluri, instalare Internet fibra optica !! Montaj von Kabeltrassen, Verlegung von Glasfaserinternet!!
Überstunden möglich!
Este posibilă orele suplimentare!
Contactaţi-ne
Lăsați o cerere și obțineți o consultație gratuită