Linia telefonică este deschisă de luni până vineri, de la 10:00 la 19:00
Mulțumesc pentru înțelegere!

Montaj de ferestre si usi

Belgia Anvers
Plata: Prima saptamana 9 euro/ora. Din a doua 12 euro/ora.
Din 1800 de luni

Program / program de lucru: L-V de la 8.00. Zi de lucru de la 8 ore. Sambata la nevoie. Duminica este zi liberă.
Locuinta: 300 euro/luna
Salopetă: Salopetă și cizme cu vârf de protecție. Dacă nu există, atunci angajatorul va asigura, costul este dedus din primul salariu.
Deplasare la locul de muncă: Transportul de muncă va fi asigurat de către angajator. Alimentare pe cheltuiala angajatorului

Pentru cine: 25 - 45 ani
Experienta: Experienta minima pe post este de 1 an. De preferat permis de conducere categoria B
Cunoștințe lingvistice: Va constitui un avantaj
Responsabilități: Rapid, eficient și la timp pentru a-și îndeplini munca. Respectați regulile de disciplină, ordine și siguranță la locul de muncă. Din partea angajatorului - plata la timp a salariilor, condiții confortabile de muncă și de viață
Contactaţi-ne
Lăsați o cerere și obțineți o consultație gratuită